All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Asus Projeksiyon Perdeleri

Asus Projeksiyon Perdeleri ; 21.yüzyıl görüntü teknolojisinin yaygınlaşmasıyla birlikte lüks bir teknoloji olmaktan çıkan projeksiyon cihazları, her alanda yoğun olarak kullanılmaktadır. Temel olarak ışık yardımıyla belirli bir kaynaktan alınan görüntünün, yönlendirilen yüzeye gönderimini sağlamaktadır. Bu noktada düz bir duvar üzerine görüntü aktarımı gerçekleştirilebileceği gibi aynı zamanda da projeksiyon perdesi olarak isimlendirilen özel olarak üretilmiş ürünler üzerine de gönderimin gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Asus projeksiyon perdeleri temel olarak herhangi bir kaynakta olan görüntünün üzerine yansıtılması ile çok daha geniş açılı olarak, çok daha fazla kişi tarafından söz konusu görüntüye ulaşılabilmesi sağlanabilmektedir.

Günümüzde genellikle ofislerdeki sunumlarda veya okullardaki ödev ve konu anlatımları sırasında tercih edilen Asus projeksiyon perdeleri özellikle de ışığın kırılmadan en doğru ve en kaliteli şekilde yayılmadan bir arada tutulmasını sağlıyor. Bu durumda kaynaktan alınan görüntünün renkleri ve netliği ile izleyiciye en etkili şekilde aktarımını mümkün kılıyor. Yani projeksiyon perdelerinde herhangi bir kullanım zorunluluğu bulunmadığından projeksiyon cihazları, tek başlarına düz duvarlarda da kullanılabilmektedir. Ancak daha iyi ve daha yüksek verimlilikte bir görüntü alımının istenmesi durumunda projeksiyon perdelerinin kullanılması gerekir.

Farklı Ölçülerde Projeksiyon Perdeleri

Kullandığınız projeksiyon cihazının kapasitesiyle sınırlı olmak kaydıyla çok geniş boyutlarda Asus projeksiyon perdeleri bulunmaktadır. Son derece gelişmiş fonksiyonları ile bu perdelerle her kullanım alanı ihtiyacına ve kullanım nedenine göre en iyi yanıtları sağlayacak bir kullanım gerçekleştirilebiliyor. Asus projeksiyon perdelerinde kullanılan özel makara sistemi sayesinde de kullanım dışı olduğu zamanlarda gereksiz yer kaplaması ya da görsel bütünlüğü bozması gibi bir durumun söz konusu olmaması sağlanıyor. Çünkü temel makara sistemi sayesinde Asus projeksiyon perdelerinin, kullanılmadığı zamanlarda tamamen kapatılabilmesi mümkündür.

Yüksek dayanıklılığı ile üzerine gelen darbelere ve yoğun açma/kapama işlemlerine dayanıklılık gösterebilmektedir. Üstteki makara sistemi duvar yüzeyine kolayca monte edilebildiği gibi alt kısımda perdenin tekrar yukarıya çıkmasını önlemek üzere özel bir kilit sistemi bulunmaktadır. Bu şekilde her zaman etkili bir projeksiyon cihazı kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Kullanım ihtiyaçlarınıza göre hem kaliteli hem de ekonomik projeksiyon perdesi için personellerimizden destek alabilirsiniz.

Hemen Arayın..
× Whatsapp