All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Asus Projeksiyon Kablosu

Asus Projeksiyon Kablosu ; Günümüzde çok geniş kullanım alanına sahip olan teknolojilerden olan projeksiyon cihazlarında, yakaladığı yüksek kalite standartları ile fark yaratan Asus’ un projeksiyon cihazları oldukça yoğun şekilde kullanılıyor. Kurumsal ve bireysel alanlarda kullanımı gerçekleştirilen projeksiyonlar ile daha geniş ölçülerde görüntü alımı ve daha yüksek sayıda kişiye görüntünün ulaştırılabilmesi mümkün oluyor. Özellikle Asus teknolojisi ile birlikte günümüzde lüks bir teknoloji olmaktan çıkan projeksiyon cihazlarının kullanım alanlarında doğan ihtiyaçlarına yönelik olarak farklı projeksiyon aparatları bulunuyor. Asus projeksiyon kablosu ile de farklı kullanım ihtiyaçlarına ve kullanım alanlarına göre en uygun standartlarda kullanım verimliliğini yakalayabilirsiniz.

Projeksiyon Bilgisayar Bağlantı Kablosu

Projeksiyon cihazları temel olarak, mevcut olan bir görüntünün aktarımını sağlayan cihazlardır. Bu yüzden de projeksiyonlar ile görüntü alımının gerçekleştirilebilmesi için görüntünün olduğu bir kaynak sağlanması gerekmektedir. İşte bu noktada Asus projeksiyon kablosu ile projeksiyon cihazlarının bilgisayara bağlantısı gerçekleştirilebiliyor. Bu şekilde bilgisayarda yer alan görüntünün, projeksiyon cihazına aktarımı yapılarak, görüntünün dışarıya yönlendirilmesi sağlanabiliyor. Bu şekilde projeksiyon fonksiyonunun kullanımı gerçekleştirilebilmektedir.

Günümüzde görüntü teknolojisinin hızlı gelişimi ile birlikte Asus projeksiyon cihazlarında farklı bağlantı seçenekleri bulunuyor. Bu çerçevede de Asus projeksiyon kablosu klasik olarak “VGA kablosu” şeklinde tasarlandığı gibi aynı zamanda da farklı bağlantı seçenekleri bulunuyor. Özellikle de son yıllarda bilgisayar teknolojisinde yaygın şekilde kullanılan “HDMI kablo” bağlantısı ile daha yüksek kalitede görüntünün projeksiyon cihazına aktarımının gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. VGA ve HDMI projeksiyon kablolarında birbirinden farklı boyutlar bulunuyor.

Kullanım alanına göre ortaya çıkan değişkenlere göre 1 m ve üzeri şeklinde farklı uzunluklardaki projeksiyon kabloları bulunuyor. Bu şekilde tavan askısı veya daha geniş açıdan görüntü alımları için değişken koşullara göre en uygun kullanımın sağlanabilmesi mümkün oluyor. Asus projeksiyon kablosu seçimleriniz, cihazınızın üzerinde yer alan bağlantı seçeneklerine göre uygun olacak şekilde yapmaya dikkat etmelisiniz. Kullandığınız Asus markalı projeksiyon modeliyle uyumlu olan tüm projeksiyon kabloları ile ilgili olarak kapsamlı bilgiyi deneyimli teknik personellerimizden alabilirsiniz. Böylelikle en doğru seçimleri yaparak, son derece verimli ve yüksek kalitede bir projeksiyon cihaz kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen Arayın..
× Whatsapp