All for Joomla All for Webmasters
Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat: 9
No:1337 Okmeydanı Şişli - İstanbul
Ücretsiz Destek Hattı
(0212) 220 44 30
Servis Formu

Asus Projeksiyon Askı Aparatı

Asus Projeksiyon Askı Aparatı ; Projeksiyon kullanımına bağlı olarak ortaya çıkan farklı ihtiyaçlara yönelik olarak projeksiyon aksesuarları sınıfında geliştirilmiş olan birbirinden farklı ürün grupları bulunuyor. Bu ürünler sayesinde projeksiyon kullanımı için ortaya çıkan ihtiyaçları karşılayabilmek ve çok daha fonksiyonel bir standart oluşturulabiliyor. Bu tip ürünlerden birisi de projeksiyon askı aparatlarıdır. Kullanım alanında ortaya çıkan ihtiyaçlara yönelik olarak yanıt veren aksesuarlardan birisi olan askı apartları sayesinde tavan veya duvara asılı şekilde daha uygun açılarda projeksiyon kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Asus projeksiyon askı aparatı ile Asus markalı projeksiyon cihazlarınızı duvara ya da tavana monte ederek, daha uygun açılı olarak kullanabilirsiniz.

Tavan ve duvar gibi yüzeylere kolay bir şekilde Asus projeksiyon askı aparatı ile monte ettiğiniz projeksiyon cihazınız ile uygun bir açıdan kaliteli bir görüntü alabilirsiniz. Bununla birlikte kullanım sırasında önünde ortaya çıkabilecek engellerden etkilenmeden, kesintisiz olarak ilgili yüzeye görüntünün aktarımını gerçekleştirmeye devam edebilmesi sağlanabiliyor. Kullanım sırasında yerde veya masa üzerinde bulunması durumunda hareket özgürlüğü önemli oranda kısıtlanabiliyor. Bu durumda son derece kısıtlı ve verimsiz bir şekilde kullanılmasına neden oluyor. Bu yüzden tavan veya duvar projeksiyon askı aparatları hem ofislerde hem okullarda hem de evlerde yaygın olarak tercih ediliyor. Bu özelliklerinin yanı sıra gereksiz yer kaplamaması sayesinde çok daha rahat bir şekilde hareket imkanı veriyor.

Oynar Başlıklı Projeksiyon Askı Aparatı

Günümüzde askı aparatlarında kullanılan fonksiyonel tasarım sayesinde her açıda etkin bir şekilde kullanımın gerçekleştirilebilmesi de mümkün oluyor. Asus projeksiyon askı aparatı ürünlerinde oynar başlıklı fonksiyon ile birlikte her açıya rahatlıkla projeksiyonun dönüşünü gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda da projeksiyon açısına dilediğiniz düzeyde eğimde kazandırabilirsiniz. Bu şekilde tam olarak kullanım ihtiyaçlarınıza yanıt verecek şekilde bir projeksiyon kullanımını en zorlu ve hatta dar/küçük mekanlarda dahi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Farklı materyal çeşitliliği ile uygulanacak yüzey yapısına göre en güvenli ve en kaliteli uygulamanın gerçekleştirilebilmesi de mümkün oluyor. Asus markalı projeksiyon modeliniz için en uygun projeksiyon askı aparatı seçimi için personellerimizden profesyonel standartlarda yardım alabilirsiniz.

Hemen Arayın..
× Whatsapp